Dökme Şeker

Üzerinde logonuzun yer aldığı, size özel bonbon şekerlerle açılış, fuar, resepsiyon ve toplantılarda firmanızın tanıtımını yapmanın en tatlı yolu.

Fiyat Kataloğu

Madlen Çikolata

Üzerinde logonuzun yer aldığı, size özel etiketsiz PELİT VALONIA ve etiketli ELİT MADLEN çikolata koleksiyonumuzla firmanıza prestij katacak ve misafirlerinizi büyüleyeceksiniz.

Fiyat Kataloğu

AsetatKutulu Şeker

Firma logosuna özgün olarak hazırlanan logolu şekerlerden oluşan hediyelik asetat kutu...

Toz Şeker

Firmaların kendi logolarını, telefon numaralarını ve internet adreslerini kullanarak hazırladığımız ambalajlarla müşterilerine reklamınızı şeker tadında yapmanız için size imkanlarımızı sunuyoruz.

Natural Şeker

Firmaların kendi logolarını, telefon numaralarını ve internet adreslerini kullanarak hazırladığımız ambalajlarla müşterilerine reklamınızı şeker tadında yapmanız için size imkanlarımızı sunuyoruz

Draje Şeker

Logolu Çikolataların Görselliğinin yanısıra lezzeti ile de promosyon ve tanıtımlarınızda fark yaratacaksınız..

Lolipop Şeker

Lolipopların üzerinde firma logosu sticker olarak bulunmaktadır. Bayrak etiketlerde de sticker olarak istenilen bilgiler bulunmaktadır.

Özel KutuluLokum

15. Yüzyıldan itibaren üretilen geleneksel türk lokumunu sizin logonuzla, size özel çalışmalar yaparak, kurumunuza özel Promosyon malzemesi haline getirilmektedir.